Turquoise halsketting met goudkleurige element en hematiet kralen. De lengte van de halsketting is circa 39 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 5 cm
Blauwe lange glaskralen halsketting met vierkante goudkleurige elementen. De lengte van de halsketting is circa 100 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 5 cm.
Blauwe lange kralen halsketting met goudkleurige cirkels. De lengte van de halsketting is circa 80 a 100 m. De ketting heeft een verlengkettinkje van 5 cm.
Licht blauwe halsketting met goudkleurige kralen en hematiet steentjes
De ketting is gemaakt van resin. De ketting is 50-70 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
Goudkleurige lange halsketting met blauwe platte kralen. De lengte van de halsketting is circa 45 a 50 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 7 cm.
Blauwe korte halsketting met goudkleurige schakels De lengte van de halsketting is circa 45 a 50 cm.
De ketting is gemaakt van metaal. De ketting is 42-45 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van turkoois, hematiet, stainless steel De ketting heeft een afmeting 45 cm. De ketting is voorzien van een verlengkettinkje van 5 cm.
Blauwe grove schakel halsketting. De lengte van de halsketting is circa 45 a 50 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 5 cm.
Lange blauwe halsketting met schelpen bedels. De lengte van de halsketting is circa 100 cm cm. De ketting heeft als sluiting een trek koord.
Blauwe lange halsketting met mooie elementen. De lengte van de halsketting is circa 100 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 3 cm.
De kettingen zijn gemaakt van parels. De kettingen zijn 80-100 cm. De kettingen zijn van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van metaal. De ketting is 42-45 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
Blauwe koord lange halsketting met een mooie bloemen hanger. De lengte van de halsketting is circa 80 a 100 cm.
De ketting is gemaakt van glaskralen. De ketting is langer dan 100 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van glaskralen. De ketting is langer dan 100 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van metaal. De ketting is 80-100 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
Blauwe gevlochten halsketting met grote bedel met peace teken
Turquoise ketting koord met pluche balletje kralen en veren.
Halsketting met blauwe kralen en schelp. De halsketting heeft een lengte van 39 cm. Nikkelvrij.
Blauwe korte kralen halsketting met goudkleurige elementen. De lengte van de halsketting is circa 45 a 50 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 7 cm.
Blauw gekleurde schakel halsketting. De lengte van de halsketting is circa 45 cm. De ketting heeft een verlengkettinkje van 5 cm
De ketting is gemaakt van glaskralen. De ketting is 35-40 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van glaskralen. De ketting is ongeveer 40 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van glas. De ketting is 80-100 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
De ketting is gemaakt van metaal. De ketting is 50-70 cm. De ketting is van het merk Sweet7.
Zilverkleurige halsketting met blauwe en doorzichtige kralen